Máte dotaz? Zavolejte nám!
774 288 670

Doplňkové vybavení

Pro zpříjemnění dovolené doporučujeme zapůjčit si naše nadstandardní vybavení.

Elektrická koloběžka

Půjčovné 200,- Kč/den.

Techlife X5 je ideální koloběžka pro dlouhé cesty na asfaltové, nebo nezpevněné cestě. Má přední pružinové tlumení a zadní dvojité hydraulické tlumení, které zajišťuje komfort také na nerovném terénu. Maximální rychlost až 40 km/h. Je vybavená předním osvětlením LED – bílé barvy, které osvětlí cestu dokonce i v noci, a dodatečné zadní červené světlo, baterií s kapacitou 10,4 Ah, která umožňuje dojezd až 40 km. Velký barevný displej zobrazuje nejdůležitější informace jako: stupeň nabití, aktuální rychlost, nebo stav ujetých kilometrů.

Kempingový set

Půjčovné za celý set 150,- Kč/den.

Skládací židle (dle počtu osob) a stůl.
Křeslo disponuje pevnou ocelovou konstrukcí a integrovaným držákem na láhev. Nosnost: 110Kg.
Stůl pro 4-6 osob. Bezúdržbová, hliníková konstrukce je opatřena deskou z laminovaného bambusu. Jeho složení je otázkou několika vteřin. Pro snadné přenášení je opatřen madlem a uzamykatelným mechanismem.

Gril na dřevěné uhlí

Půjčovné 75,- Kč/den.

Gril na dřevěné uhlí, rozměry grilu V 23 x Š 40 x H 30 cm, materiál grilovací plochy ocel, materiál grilu smalt, hmotnost 3,6 kg.

Kávovar na kapsle - NESCAFÉ® Dolce Gusto®

Půjčovné 50,- Kč/den.

Pro přípravu své skvělé kávy jednoduše vložte vámi vybranou kapsli a nastavte velikost vašeho nápoje pomocí funkce Play & Select. Kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me automaticky zastaví proud vody.

Kávovar na kapsle - Tchibo Cafissimo

Půjčovné 50,- Kč/den.

Kapslový kávovar vám připraví lahodnou filtrovanou kávu, caffè crema, espressa a dokonce i čaj díky speciálnímu systému tří tlaků pro spařování kávy. Praktický kávovar Tchibo Cafissimo MINI, Classy White zajistí dostatek prostoru pro hrnky všech velikostí díky vyjímatelné odkládací ploše a sklápěcímu podstavci na šálek.
Dumcar - půjčovna obytných vozů v Plzni tel.: 774 288 670
Všeobecné obchodní podmínky | O pronájmu | Informace o zpracování osobních údajů